Potřebujete poradit?                +420 776 786 730                info@klararott.cz                ddbab83f2a6a485735dfc4cef57e7e5c.svgEU site

Klara Rott The Spa

Objevte unikátní koncept spa, kde se skutečné pocity propojují s funkčními produkty a zážitkovými rituály.

Přijďte prožít pocity klidu, harmonie a znovuzrození. Naše rituály vás přenesou ze světa všedních starostí do světa povznášejících pocitů. Nechte hýčkat vaše tělo, pleť i mysl v unikátním konceptu vytvořeném zakladatelkou Klárou Rott.

Klara Rott The Spa se nachází v exkluzivním prostředí neobarokní perly luxusního lifestylového hotelu Andaz v Cukrovarnickém paláci v centru Prahy.

Obrázek
Obrázek

Zakladatelka Klára Rott stála u zrodu spa v každém detailu a obtiskla v něm své srdce i duši. V každém rituálu je cítit její vášeň a cit pro unikátní zážitek.

Ve všech rituálech se používají pouze funkční bio produkty Klara Rott. ​Prvotřídní terapeuti vás provedou našimi originálními rituály a masážemi k vašemu dokonalému zážitku.


SPA MENU


V našem spa naleznete komplexně vybavený moderní gym s nejnovějšími stroji. Dále si můžete užít uvolňující parní lázeň a finskou saunu. Designové single i double terapeutické pokoje jsou speciálně vytvořeny k maximálnímu procítění vašich zážitků z rituálů. Ty si pak můžete v klidu zpracovat v odpočinkové zóně u našeho znamenitého čaje.

Obrázek

Klara Rott The Spa - Andaz Prague

Senovážné náměstí 976/31, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 227 344 945
E-mail: spa.andaz@klararott.com

Otevírací doba:  Po - Ne   9:00 - 21:00