Potřebujete poradit?                +420 776 786 730                info@klararott.cz                ddbab83f2a6a485735dfc4cef57e7e5c.svgEU site

V čem je kosmetika Klara Rott výjimečná?

Objevte důvody, proč Klara Rott patří
k absolutní světové špičce v přírodní bio kosmetice.

Obrázek

Jako jediní v ČR

Základ našich přípravků tvoří bio květinové vody neboli hydroláty, které si jako jediní v ČR vyrábíme sami. Máme tak pod kontrolou celý proces a můžeme zaručit až padesátkrát vyšší koncentraci a tím i účinnost.

Nejčistší přírodní bio kosmetika v ČR

Díky nekompromisně čistému složení jsme získali ocenění za nejčistší přírodní bio kosmetiku v ČR a jednu z nejčistších na světě - potvrzeno Znaleckým ústavem ČR.

Jde to i bez konzervantů

Nepoužíváme žádné konzervanty. A to dokonce ani ty povolené v bio kosmetice. Vyvinuli jsme vlastní samokonzervační systém, který díky unikátnímu poměru určitých bylin, extraktů a laktobacilů udrží výrobky čerstvé 18 měsíců.

Vše v bio kvalitě

Veškeré dostupné suroviny, u nichž je to možné, mají bio certifikaci. Ta garantuje nejvyšší možný stupeň kvality. Používáme jen 100% přírodní suroviny, jejichž původ, kvalita a fair trade přístup je pro nás zásadní.

konzervanty obr

Žádná voda

Do našich přípravků nepřidáváme žádnou vodu, a máme pro to důvod – její pozitivní účinky na pleť jsou totiž minimální. Místo vody používáme naše silné bio hydroláty obsahující cenné látky z mateřské rostliny.

Všechny bio rostlinné extrakty vlastní výroby

Speciálním technologickým procesem si sami vyrábíme všechny bio bylinné extrakty, kterých je několik desítek. Máme tak pod kontrolou celý proces a můžeme garantovat vysoký obsah aktivních účinných látek.

konzervanty obr

Unikátní aplikace

Dlouho jsme přemýšleli, jak zvýšit účinky aktivních látek v našich přípravcích. Výsledkem mnohaletého snažení je unikátní dvousložková aplikace, díky které se do pleti vstřebá maximum účinných látek.

Prověřeno švýcarskými studiemi

Vyvinuli jsme 100% přírodní péči s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek, které na základě provedených švýcarských studií prokazatelně zlepšují stav pleti.

Vlastní výroba v ČR

Díky vlastní výrobě ve Středních Čechách máme pod kontrolou celý výrobní proces. Od testování kvality vstupních surovin až po expedici hotových přípravků našim zákazníkům máme vše pod kontrolou, což je pro nás klíčové.