Potřebujete poradit?                +420 776 786 730                info@klararott.cz                ddbab83f2a6a485735dfc4cef57e7e5c.svgEU siteKlara Rott The Spa vás zve prožít pocity klidu, harmonie a znovuzrození. Objevte unikátní koncept spa, kde se skutečné pocity propojují s funkčními produkty a zážitkovými rituály. Při všech rituálech se používají pouze vlastní bio kosmetické produkty značky Klara Rott.

​​


ZNAČKOVÉ RITUÁLY

Znovuzrození

Anti-age ošetření pleti

1 hodina 50 minut

Kč  ︱  7,200

Exkluzivní ošetření pleti s omlazujícím liftingovým efektem. Tento bohatý rituál zahrnuje intenzivní koncentrovanou péči, která spojuje 13 speciálně zvolených produktů v kombinaci s liftingovou masáží unikátním olejovým elixírem. Výsledkem je nádherně vypnutá, hebká, projasněná pleť s pozvednutými konturami.


Uvolnění

Rituál s bylinnými měšci

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  5,900

Léčivá a detoxikační síla vybraných českých bylin zabalených do masážních měšců, které se nahřáté přikládají na tělo. Tlaková masáž zaručí infuzi léčivých bylinných extraktů do pokožky. Celý rituál je následně umocněn relaxační masáží detoxikačním olejem. Výsledkem je celková očista nejen pokožky, ale i celého těla a mysli.


Klid

Meditační rituál

1 hodina 40 minut

Kč  ︱  6,500

Cesta k obnově vnitřního klidu a harmonie. Pod vedením terapeuta dochází k navození hluboké relaxace za pomoci dechových technik, tlakové masáže inspirované shiatsu, doplněné strečinkem šíje, masáží hlavy a tlakových bodů na tváři. Celý rituál je protkán smyslovými vjemy s použitím zklidňující vůně esenciálních olejů. Výsledkem je zklidnění celého organismu, které spouští samoléčivý proces regeneraci těla.


Samet

Rituál proti celulitidě

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  5,500

Detoxikační rituál, který redukuje projevy celulitidy, urychluje metabolismus a tím pomáhá odplavovat škodlivé látky z těla. Rituál je zahájen celotělovým kartáčováním, které pomůže rozproudit lymfu a nastartuje detoxikaci. Následná intenzivní energická masáž prohřívacím olejem vyhlazuje pleť a dodá tělu pocit přílivu nové energie. Výsledkem je dokonale hebká pokožka, pocit energie a svěžesti.


KOSMETICKÉ RITUÁLY

Harmonie

Anti-aging pleťový rituál

1 hodina 20 minut

Kč  ︱ 2,800

Anti-aging kosmetický rituál dokonale vyhlazuje vrásky, revitalizuje a hloubkově vyživuje pleť. Účinný peeling promění pleť v samet a následná anti-aging maska dodá pleti potřebnou vitalitu. Pro podporu vypnutí pleti poslouží liftingová obličejová masáž s olejovým elixírem, který pleť ještě více vypne a vyživí. Závěrečná intenzivní péče zanechá pleť dokonale vyživenou, vypnutou a regenerovanou.


Nádech

Hydratační pleťový rituál

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  2,800

Hydratační kosmetický rituál pro okamžité obnovení hloubkové hydratace pleti. Povadlé a dehydratované pleti navrací její přirozenou elasticitu a svěžest. Účinný peeling zajistí lepší absorbci látek z hydratační masky. Následný hydratační booster pleť vypne a dodá jí potřebnou hydrataci. Masážní olejový elixír pomáhá uzamknout vlhkost v pleti. Závěrečná intenzivní péče zanechá pleť hydratovanou a vypnutou.


Sjednocení

Pleťový rituál na korekci pigmentových skvrn

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  2,800

Rozjasňující kosmetický rituál viditelně redukuje pigmentové skvrny a navrací pleti sjednocený a zářivý vzhled. Ovocné kyseliny v peelingu dokonale obnoví a omladí pleť. Sjednocující maska a následné zapracování boostru v kombinaci s olejovým elixírem a liftingovou masáží pomůže pleť dokonale sjednotit a vyhladit. Závěrečná intenzivní péče podpoří sjednocený a zářivý tón pleti.


Něha

Čisticí pleťový rituál

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  2,800

Čisticí kosmetický rituál dokonale obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a navrací jí zdravý a svěží vzhled. Rituál zahrnuje důkladné čištění pleti v kombinaci s jemným peelingem. Bylinná maska s hojivými účinky pleť ještě více pročistí a projasní. Následný booster v kombinaci s masáží olejovým elixírem zrelaxuje, zjemní a rozzáří pleť. Závěrečná intenzivní péče zanechá pleť dokonale vyživenou a hydratovanou.


Dotek

Liftingová masáž obličeje

50 minut

Kč  ︱  2,800

Liftingová masáž obličeje pro okamžitý efekt vyhlazené a vypnuté pleti. Po odlíčení následuje intenzivní masáž olejovým elixírem, která okamžitě vypne kontury obličeje a vyhladí jemné mimické vrásky. Po závěrečné vyživující péči bude pleť zářící, svěží a omlazená. Velmi doporučujeme před jakoukoliv důležitou akcí.


MASÁŽE

Uvolňující masáž

50 minut

Kč  ︱  3,900

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  4,900

Uvolňující masáž napomáhá k regeneraci svalů po fyzické zátěži a odbourává napětí způsobené stresem. Součástí masáže je výběr z kolekce funkčních olejových elixírů pro zvýšení terapeutického účinku.


Hloubková masáž

50 minut

Kč  ︱  3,900

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  4,900

Hloubková masáž je zaměřena na uvolnění tense a blokád ve svalech. Používají se speciální techniky umožňující propracování svalové tkáně do větší hloubky, které přináší úlevu od bolesti, uvolnění svalů a jejich rychlejší regeneraci. Součástí masáže je výběr z kolekce funkčních olejových elixírů pro zvýšení terapeutického účinku.


Masáž horkou svíčkou

50 minut

Kč  ︱  3,900

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  4,900

Zažijte hřejivé objetí a zabalte pokožku svého těla do voňavého závoje vyživujícího svíčkového balzámu. Omamná jemná vůně kokosu s tónem citrusů a relaxační celotělová masáž ukonejší vaše smysly a navodí pocity hluboké relaxace. Tato masáž dokonale odstraní veškerý stres a napětí a vy se konečně budete moci zhluboka nadechnout.


Masáž lávovými kameny

50 minut

Kč  ︱  3,900

1 hodina 20 minut

Kč  ︱  4,900

Detoxikační a prohřívací masáž horkými lávovými kameny dokonale uvolní tělo i mysl. Vliv tepla z lávových kamenů přispívá k prokrvení svalů a lepšímu průtoku krevního oběhu a odplavuje škodlivé toxiny z těla. Součástí masáže je výběr z kolekce funkčních olejových elixírů pro zvýšení terapeutického účinku.


Masáž nohou

30 minut

Kč  ︱  2,500

Masáž nohou je započata očistnou lázní. Poté následuje masáž zaměřená na odstranění pocitu těžkých a unavených nohou v kombinaci s reflexní terapií.


Částečná masáž

30 minut

Kč  ︱  2,500

Expresní uvolnění problematických partií na základě vašeho přání.


Pokud si přejete zrušit či přesunout vaši proceduru, informujte nás prosím nejméně 24 hodin před jejím začátkem, abyste se vyhnuli 100% storno poplatku. Přijďte prosím 15 minut před začátkem vaší procedury.


Všechny ceny jsou včetně DPH.
Andaz Prague ︱ Senovážné náměstí 976/31 ︱ 110 00 Prague 1 ︱ Czech Republic


Telefon: +420 227 344 945 

E-mail: spa.andaz@klararott.com