Potřebujete poradit?                +420 776 786 730                info@klararott.cz                ddbab83f2a6a485735dfc4cef57e7e5c.svgEU site

Dokonalé rty

Toužíte po hladkých a zdravých rtech? Tady je pár jednoduchých rad a tipů, díky kterým budete mít vysněné rty. 


Dostatečně pijte

Bez dostatečné hydratace budou vaše rty stále suché a popraskané. Pohlídejte si pitný režim a uvidíte, že se vám rty i pleť zlepší. 


Přestaňte si olizovat rty 

Chcete-li měkké rty, zkuste si je nekousat a neolizovat. Olizování zbytečně rty vysušuje. 


Dělejte si peeling pomocí zubního kartáčku 

Minimálně jednou týdně si udělejte peeling rtů. Vemte si měkký zubním kartáčkem a dělejte jemné krouživé pohyby po horním a dolním rtu. Pomůže vám to zbavit se suché, šupinaté kůže. 


Vyberte si správnou rtěnku a balzám

Ne všechny rtěnky a balzámy jsou pro vaše rty vhodné. Některé z nich mohou obsahovat například parabeny, barviva a vůně, které mohou být škodlivé. Používejte proto produkty, které budou mít co nejčistší složení, přírodní barviva a rostlinné oleje nebo včelí vosk.  Udělejte si masku na rty

Pokud vás neustále trápí vysušené a rozpraskané rty, zkuste si dát masku na rty. Rty vás přestanou pálit a být podrážděné. Tip: naše vyživující maska na rty Dotek. Má hutnější a výživnější konzistenci než balzám na rty. Rty krásně zvláční a dlouhodobě jim dodá potřebnou výživu. Obsahuje vzácné oleje, ručně vyráběné bylinné extrakty či včelí produkty,  jako je propolis a to vše v bio kvalitě. Dokonale zjemní nejen vaše rty, ale dokonce i oční okolí či kůžičku kolem nehtů. 


Doporučené produkty